Firma Detayı
  Uzman Nakliyat


  Adres
  Esentepe Mah Anayurt Caddesi No /4 Kartal İstanbul


  Eklenme Tarihi
  06-01-2022

Hakkında

Firmamız Uzman evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuş olup 105 adet araç ile şahıs, kurum ve kuruluşlara komple ve parsiyel evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. İşinde uzman kadrosu ile profesyonel taşımacılık yapan firmamız daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olup sahip olduğu ismi markalaştırırken bunun en önemli etken olduğunun bilincindedir. 

Nakliyat sektöründe 13 yıllık tecrübe ile hizmet veren firmamız, evden eve nakliyat haricinde, kurum, banka, okul, dershane, hastane, fabrika ve fuar taşımacılığı hizmetlerinin yanında dış cephe asansörü kiralama hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ister . Referanslarımız bölümünde daha önce çalıştığımız firmaları listeledik. 

Uzman nakliyat kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli , eğitimli , saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır. Ücretsiz verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın durumunu önceden görebilecek , hangi büyüklükte bir kamyonun taşıyacağını ve ne kadar ücrete taşınacağını öğrenebileceksiniz. 

Firmamız dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır ve genelde yaptığımız işten dolayı bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Bu da bizi Uzman nakliyat firmaları arasında farklı kılmaktadır!

Yorumlar (2)
 • Semra Ç /  06-01-2022

  Mrblar ben daha önceleri Uzman evden eve nakliyat firmasıyla bir çok kes taşındım ve çok memnun oldum tüm çevrelere tavsiye ediyorum 5 katlı 15 daireli apartmanimizi taşıdı ve tüm ailemiz bu firmadan çok memnun kaldı üslubu ve kişiliği ve işten anlayan uzman ekiplerinden memnunuz. Gözü kapalı tavsiye ediyorum kalite asla tesadüf değildir işini iyi yapan her zaman kazanır diye düşünüyorum ve başarıların devamını diliyorum

 • Ali Y /  06-01-2022

  Çok kaliteli hizmet aldık çalışanlar çok güler yüzlü ve efendi insanlar hijyen konusunda çok dikkatliler bugüne kadar çok şirkette çalıştık ama hiç birinden bu kadar memnun kalmadık paketlemeler ve montaj kismindada hiç bit sorun yasamadik

Yenile