Firma Detayı
    Uşak Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Uşak


    Eklenme Tarihi
    04-01-2016

Hakkında

Uşak evden eve taşımacılık, yaptığı işi öneme alarak, sektör çalışanlarını ve müşterilerini bir aile olarak görür ve iş niteliğini bu taraf da en üst civarda tutar. Şirketimiz; personelini devamlı eğiterek, \"bir müşteri bin müşteri\" ilkesiyle ve şuurlu çalışmalarını sağlayarak müşterilerine en iyi hizmeti en iyi nitelikte sunmayı başarmıştır.

15 Yılın bize vermiş olduğu evden eve taşımacılık deneyim ve tecrübesi vasıtası ile geniş bir müşteri potansiyel ağı kurduk. Biliyoruz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini arkadaşlarına, memnuniyetlerini ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Biz de; müşterilerimizin talepleri tarafında lüzumlu gereksinimleri her vakit en üst seviyede karşılıyoruz. 

Kaliteli ve etkin evden eve taşımacılık tamamıyla karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak uzun yıllardan beri bu gaye tarafında en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Gelişebilmek ve önder olmak prensibi ile evden eve taşımacılık hizmetimizde kullandığımız malzemeleri, sürekli olarak güncelliyoruz. Her taşıma prosedürü için de, ambalaj malzemelerini gerek olduğunca yeniliyoruz. Firma olarak amacımız en iyi hizmeti sunarak %100 memnun müşteri potansiyelimizi bütün Türkiye çapına yaymaktır.

Ne yazık ki ülkemizde  evden eve taşımacılık sektörü hakkında bir standart bulunmamaktadır. Buna karşın, firmamız sektör içerisinde edinmiş olduğu deneyimlerini; şehirlerarası standartta hizmet verilen müşterileri eşliğinde bir standartlara oturtmuştur. 

Ülkemizde evden eve taşımacılık hizmeti hakkındaki şimdilik eğitim kurumu yoktur. Firmamız, personeline verilen programlı yöntem eğitim ile, işimizin gerektirdiği tutum ve davranışlar yönünden da eğitim standardını oluşturmuştur. 
Amacımız; büyük illerde belli bir standartlara oturmuş bu sistemi, Uşak da  Uşak Evden Eve Nakliyat olarak yapmaktır.
 

Yorumlar (0)
Yenile