Firma Detayı
    Bursa Zafer Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Bursa


    Eklenme Tarihi
    01-02-2016

Hakkında

Bursa Zafer Evden Eve Nakliyat
Yıllar önce Bursa'da bir serüvene başladık. Bu serüvene başlarken temel amacımız tüm Bursa'ya profesyonel nakliyat hizmetini sunmaktı. Zaman içinde bu hayalimizi gerçeğe dökmeye başladık. Bizden memnun kalan müşterilerimizi gördükçe doğru işi yaptığımızın farkına vardık. Daha sonra da bir karar aldık ve firmamızı büyütüp tüm Türkiye'ye hizmet verebilecek hale getirdik. 

Şuan Türkiye'nin her köşesine profesyonel nakliyat hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Bu günlere sizin sayenizde geldiğimizi de açıkça belirtiyoruz. Peki firma olarak nasıl bir misyon ve vizyon belirledik ki bu yerlere gelebildik? Öncelikli amacımız bizimle çalışan müşterilerimizi memnun etmek oldu. Peki sizlere hangi hizmetleri sunuyoruz?

Nakliyat konusunda en önemli olan şeylerden biri eşyaların güvenli taşınmasıdır. Tüm eşyalarınızı yeni evinize taşımak için elimizden gelen dikkati gösteriyoruz. Tüm bu işlemleri yaparken yüksek güvenlik önlemleri alınmış nakliyat araçlarımızı kullanıyoruz. Bu araçlarımızla taşınan eşyalarınıza hiçbir zarar gelmiyor. 

Böylece hem maddi hem de manevi yönden hiç bir zararı uğramamış oluyorsunuz. Taşıma işlemleri devam ederken istediğiniz her an bize ulaşmanız da mümkün. Ekibimiz sizden gelecek telefonlara ve sizin sorularınıza cevap vermek için her zaman hazır olarak bekliyor. 

Aklınıza takılan her türlü sorunuzu ve bizimle paylaşmak istediğiniz herhangi bir şeyi bizi arayarak söyleyebilirsiniz.

Aynı zamanda firmamızda paketleme hizmeti de mevcuttur. Böylece evdeki tüm eşyaları nasıl ayrı ayrı paketleyeceğinizi düşünmenize gerek kalmaz. Çünkü elemanlarımız sizin için tüm eşyalarınızı belirli bir düzene göre paketler. Hem böylece eşyaların taşınmış olduğu yeni evde istediğiniz eşyayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Destek ekibimiz her türlü sorunuz için 7 gün 24 saat telefon başında bekliyor olacaktır. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve satın almak istediğiniz hizmeti bize söylemek.. Ekibimiz sizin için en uygun fiyatlı olan paketi çıkaracak ve hemen işe koyacak. 

Siparişiniz üzerine verdiğiniz adrese çok kısa bir zaman içinde geleceğiz. Sonrasında ise nakliyat işlemlerine hemen başlanacak. Siz de profesyonel nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve işlemleri başlatalım. Güvenli nakliyat sizin de hakkınız..
 

Yorumlar (0)
Yenile