Firma Detayı
    Aydın Dağlıca Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Aydın


    Eklenme Tarihi
    31-01-2014

Aydın Dağlıca Evden Eve Nakliyat


Hakkında

Klasik taşımacılık gün geçtikçe eriyor. Artık kamyon kiralayıp eşinizle dostunuzla ev taşımak neredeyse hatıralarda kaldı. Bir yandan binaların yükselmesi, öte yandan eşyaların çoğalması ve hacimce büyümesi ev taşırken profesyonel hizmet almanızı gerektiriyor.

Nakliyat sektöründe evden eve taşımacılık diye nitelenen sistem Adıyaman da dahil olmak üzere, tüm Türkiye'de yaygınlaşıyor. Anlaştığınız nakliyat firması işe mobilyalarınızı sökmek ve eşyanızı ambalajlamak ile başlıyor.

özel malzemelerle yapılan ambalajlamadan sonra eviniz alt katlarda ise merdivenlerden, üst katlarda ise asansörlü araçlarla balkonlardan indirilen eşyalar, kapalı kasa kamyonlarla yeni evinize kadar getiriliyor. Burada da evinizin durumuna göre yine asansör veya merdivenlerden taşınan eşyalar, ambalajları sökülerek ve mobilyalar tekrar monte edilerek size teslim ediliyor.

Sigorta sistemi de bulunan ve resmi yetki belgesi ile çalışan evden eve firmaları, eşyanıza gelecek olası zararları da karşılıyor. Size düşen yalnızca güvenilir bir nakliyat firması bulmak.

Aydın'da size bu konuda yardımcı olacak firmayı tavsiye ediyoruz.

aydın dağlıca Nakliyat, evden eve ve ilden ile taşımacılıkta hizmet kalitesi ve ciddiyeti ile güven veriyor. K3 yetki belgesi, kapalı kasa kamyonları ve asansörlü aracı bulunan firma tecrübeli elemanları ile demontaj-montaj işlemlerini de e iyi şekilde yerine getiriyor. Aydın'da taşımacılıkta çıtayı yükselten dağlıca Nakliyat güvenilir ve ekonomik hizmeti ile sizleri de memnun bırakacak.

Yorumlar (0)
Yenile