Kastamonu Nakliye Fiyatları

Kastamonu Nakliye Fiyatları

Kimi zaman programlı, kimi zamanlarda da programsız bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınma işlemi gerçekleştirebiliriz. Programlı olan durular daha çok yaz tatilinde yani okullar kapandıktan sonra olduğu için, programsız durumlar ise kişinin kendini daha güvende hissetmesi ile alakalı olabilir.  

Yani gerek meslek bakımından, gerek maddi sıkıntılardan dolayı, gerekse de yeni bir ev alarak da evimizi taşıyabilmekteyiz. Bunlar için sizlere yardımcı olabilecek Kastamonu Nakliye Fiyatları ise sandığınız kadar pahalı olmamaktadır. Uzun yol ve kısa yol mesafesi göz önünde bulundurularak ilk aşamada taban fiyatları belirlenmekte ve ardından sizlerin ev durumuna göre de artış sağlayabilmektedir. Daha da profesyonel bir hizmet almak isterseniz de özel fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz. 

Standartlar arasında yer alan eşyaların nizami bir şekilde özelliklerine göre ayrılarak taşınması durumunda bir de paketleme sistemleri bulunmaktadır. Bu paketleme sistemleri beyaz eşyalarda ambalaj olarak yapıldığı gibi kırılacak eşyalarda ise kolileme sistemi uygulanmaktadır. Mobilya gruplarınız ise yumuşak gereçlerle sarılarak çizilme ve yırtılma işlemlerine önlem alınmaktadır. 

Bu imkanlara sahip olarak ödeyeceğiniz Kastamonu Nakliyat Fiyatları ise şehir içinde yaklaşık olarak 900 TL, şehir dışında ise 1500 TL başlayarak 4000 TL kadar çıkabilmektedir. Yani yol mesafesinin dışında bir de evinizin kaç odalı olması dikkate alınarak fiyat aralıkları verilmektedir. Sizlerde bu kriterler karşısında hesabınızı yaparak taşıma taleplerinde bulunabileceksiniz. 

Açıklamaların sadece bu yönleri ile sınırlı olmamasından dolayı bir de eşyaların ne şekilde taşınacağı da çok önemlidir. Yani mevcut evinizde asansör sistemi yok ise ve eviniz yüksek katlarda yer alıyor ise insan gücü ağırlıklı olacağı için fiyatlarınızda değişiklikler olabilir. Fakat oldukça kolay bir şekilde taşınabilecek bir eve sahip iseniz de sürprizlerle karşılaşmayabilirsiniz. Önemli olan sizlerin doğru bilgi aktarması konusu olduğu için alacağınız Nakliye Fiyatları da ona bağlı olarak belirtilmektedir.  

Ödeyeceğiniz rakamlar karşısında nasıl bir hizmet sunulduğunu öğrenmeniz ve hoşunuza gitmeyen durumlarda farklı talepler de bulunuyor olmanız ise sizlerin en doğal hakkıdır. Güvenilir oluyor ve garanti veriyor olması da ayrıcalıklarınız arasında yer almalıdır.

Yorumlar (1)

  • Şeyma2024-06-10

    Kars Esnaf Evden Eve Nakliyat firması gerçekten çok profesyonel bir hizmet sundu. Taşınma sürecimizde bize her konuda yardımcı oldular ve eşyalarımızı özenle paketleyip taşıdılar. Ekip, taşıma sırasında hiçbir sorun yaşamadık ve bütün eşyalarımızı güvenli bir şekilde yeni evimize getirdiler. Personelin hepsi çok saygılı ve güler yüzlüydü. Kars Esnaf Evden Eve Nakliyat firmasına çok teşekkür ederiz, harika bir taşınma deneyimi yaşattıkları için. Çok memnun kaldık ve herkese gönül rahatlığıyla öneririz.

Makale Hakkındaki Görüşünü Paylaş

Yenile