Evden Eve Nakliyatta Önemli Detaylar

Evden Eve Nakliyatta Önemli Detaylar

Sorunsuz bir taşımacılık işleminin gerçekleşmesi için tabi ki dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunların başında kuşkusuz çalışacağınız firmanın profesyonelliği gelmektedir. Hepimiz biliyoruz ki amatör firmalar ile gerçekleşen nakliyat işleminde taşınan eşya veya yükün deforme olma olasılığı büyüktür.  

Geçmişte bunu deneyim eden birçok kişi olduğundan da bugün insanların nakliye firmalarına yaklaşımları bir hayli tedirgindir. Ancak kişiler tarafından Nakliyatta Önemli Detaylar konusuna hakim olunduğu vakit, bu doğrultuda seçilecek firma da çok iyi bir tercih olacaktır. 

Maddeler Halinde Taşımacılıkta Önemli Hususlar; 
Eşyalarınızı taşıyacak aracın bina kapısına yakın şekilde aracı park etmesi ve kolay şekilde yükleme yapılmasına ön verilmesi.Taşınması ağır eşyalarınızdan kırılacak eşyalarınıza varana dek eşyaya uygun paketleme ekipmanlarının kullanılması. 

Mobilya, aynalar, avize, uydu anteni gibi eşyalarınızın nakliye personelleri tarafından sökülmesi ve uygun malzemeler ile paketlenerek kolilere yerleştirilmesi. 
Bütün eşyaların sökümü ve paketlenmesi gerçekleştirildikten sonra titizlikle nakliye aracına taşınması ve yerleştirilmesi. 

Yeni adrese getirilen eşyaların yeni daireye taşınması. 
Yeni adreste eşyaların montajının tapılması ve yerleştirilmesi. 
En son herhangi bir eksik olup, olmadığının kontrol edilmesi ve müşteri memnuniyeti sağlanarak alandan ayrılmak gereklidir.  

Yukarıda belirtilen hususlar taşıma esnasında yerine getirilmesi gereken işlemlerdir. Birde çalışacağınız firmanın bazı koşullara sahip olması gereklidir. Bunlar ise aşağıda belirtildiği gibidir. 

Anlaştığınız nakliyat firmasının eşyalarınızı güvenle ve sorunsuz taşıyabilmesi için K3 belgesine sahip olması gerektiği için mutlaka var olup olmadığını sormalı ve belgeyi görmelisiniz.  

Taşınma öncesinde çalışacağınız firmanın geçmişini internetten sorgulamalı ve personellerinin deneyimini daha önceki müşterilerinin yorumlarıyla analiz etmelisiniz.  
Eşyalarınız bugünün koşullarında sigorta kapsamında sözleşme yapılarak taşınmalıdır. Dolayısıyla sigorta poliçesine kesinlikle göz gezdirin.  

Çalışacağınız firmanın eşyalarınızı paketleme malzemelerini değerlendirin ve kalitelerini inceleyin. 
Firmanız ile anlaşmış olduğunuz ödeme tutarının hepsini taşınma öncesinde yapmamalı ve yarısını iş bitiminde vermek üzere anlaşma sağlamalısınız. 
 
Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de korsan firmalar vardır. Bu firmalar için sahip olduğunuz eşyaların bir değeri yoktur ama profesyonel kuruluşlar için son derece önemlidir. Dolayısıyla uzman bir Nakliyat kuruluşuyla çalışmanız, kesinlikle iyi bir hizmet almanızı sağlayarak menfaatinize sonuçlanacaktır. 

Yorumlar (2)

  • Ömer2024-05-31

    Mardin Sıla Evden Eve Nakliyat ile taşınma sürecimiz oldukça başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Nakliye ekibi, eşyalara özen göstererek paketleme işlemini titizlikle yaptı. Eşyalarımızı güvenli bir şekilde yeni evimize taşıdılar ve montaj işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirdiler. Profesyonel ve deneyimli bir ekip olduğunu görmek bizi memnun etti. Taşınma sürecinde hiçbir sorun yaşamadık ve zamandan tasarruf ettik. Mardin Sıla Evden Eve Nakliyat, kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir nakliyat firmasıdır.

  • Mehmet2024-06-01

    Mardin Sıla Evden Eve Nakliyat firması, gerçekten profesyonel bir hizmet sunuyor. Eşyalarımı büyük bir özenle taşıdılar ve hiçbir hasar olmadan yeni evime ulaştırdılar. Ayrıca taşıma sürecinde oldukça hızlı ve verimli çalıştılar. Ekip, son derece güler yüzlü ve saygılıydı. Tüm sürecin sorunsuz geçmesini sağladılar ve beni her konuda bilgilendirdiler. Kendilerine teşekkür ederim ve herkese Mardin Sıla Evden Eve Nakliyat'ı tavsiye ederim.

Makale Hakkındaki Görüşünü Paylaş

Yenile