Bursa Nakliye Fiyatları

Bursa Nakliye Fiyatları

Yaklaşık 2 milyonu aşkın nüfusu ile en büyük şehirler arasında bulunan Bursa ilimiz, gerek ekonomi gerekse kültürel bakımdan Türkiye için oldukça önemli bir bölgedir. Her ilde olduğu gibi Bursa ili içinde de yer değişimi işlemleri yapılmaktadır. Yani kişilerin ihtiyacına yönelik değişen talepleriyle evden eve nakliye durumları sıklıkla görülmektedir.  

Kimi zaman kişisel nedenler kimi zaman ise mesleki açıdan zorunluluklarla yapılan taşınma işlemlerinde tabi ki ilk akla gelen kuşkusuz Nakliyat Fiyatları konusudur. Dolayısıyla bu konu hakkında fikir dinmeniz açısından bir fiyat belirtmek gerekirse, aslında almak istediğiniz hizmet ayrıntılarına bağlı olarak nakliye ücreti ödeyeceğiniz söylenebilir.  
Şöyle ki, taşımacılık işlemlerinde fiyata yansıyan bazı hususlar bulunmaktadır. 

Bunlar yaşadığınız evin oda sayısı, kat sayısı, eşya yoğunluğunuz ve taşınmak istediğiniz yeni adresinizin mesafesi, hizmet bedelini belirleyici detaylardır. Mesela 1+1 giriş kat veya yüksek girişte oturuyor iseniz, taşınmak istediğiniz yeni adres aynı ilçe içinde yakın bir mesafedeyse ödeyeceğiniz hizmet bedeli Bursa Nakliyat Fiyatları kapsamında en düşük 800tl gibi bir rakam olacaktır. 

Şehir içi taşımacılıkta yukarıda belirttiğimiz hususlar doğrultusunda 1500 ile 2000tl’ye kadar taşımacılık ücretinin çıkması söz konusudur. Ancak bu fiyat içinde tabi ki sadece eşyalarınızın taşınma işlemi yoktur. Bursa ilinde çalışacağınız firma önceden ekspertiz hizmeti ile yaşadığınız alanı analiz ederek eşyalarınızın götürüleceği yer hakkında detaylı bilgi edinir. Ardından verilen tarihte gerekli tüm ekipmanlarla yanınızda yer alarak, eşyalarınızı özenle paketler ve nakliye aracına titizlikle yerleştirmesini yapar. 

Nakliyat esnasında olası her türlü kazaya karşın eşyalarınız sigorta kapsamında taşınır ve bu sayede herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayacağınızın garantisi verilir. Yani uzman bir firma ile anlaştığınız vakit emin olunuz ki ödeyeceğiniz ücrete karşılık profesyonel bir hizmet alacaksınız. Şehirler arası nakliye hizmetinde ise yine belirttiğimiz hususlar baz alınmakta olup, bu sefer mesafe farkı da ortaya koyularak tarafınıza bir fiyat verilmektedir. Buda ortalama olarak 2000-4000tl arasında değişmektedir. 

Kısacası bugünün uzman kuruluşları ile çalıştığınızda elinizi hiçbir eşyaya sürmeden taşınma işleminiz gerçekleştirilmekte ve eskiden olan eşyaların kırılması, zedelenmesi ve benzeri talihsiz durumların tarihe karıştığı bilinmelidir. Bu sebeple son derece uygun koşullarda hizmet sağlayan Bursa Nakliye Fiyatları ile taşınmanızı ertelememeli ve yeni yaşam alanına hızlı bir geçiş yaparak keyfini sürmelisiniz. 

Yorumlar (0)

Makale Hakkındaki Görüşünü Paylaş

Yenile