Firma Detayı
    Tekbir Evden Eve Taşımacılık


    Adres
    Gaziantep


    Eklenme Tarihi
    17-02-2016

Hakkında

Tekbir Evden Eve taşımacılık ile güvenli bir şekilde taşınabilirsiniz. Emanet edebileceğiz eşyalar güvenli bir nakliyat arıyorsunuz tekbir nakliyata güvenebilirsiniz. Hem ekonomik hem de hızlı nakliyat bizim işimizdir. Nasıl taşınacağım nasıl olacak bu işler düşünmeyin. Tekbire emanet edin gerisini bize bırakın. Tekbir evden eve taşımacılık ile taşınmak çok kolay.

Ekonomik fiyatlarla eşyalarınızı bize güvenli ellere hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz. Emanet edin ve evinizi biz taşıyalım. Taşınırken en ufak bir problem yaşamayacağınızı size temin edebiliriz. Her türlü evden eve taşımacılık yapabilecek kapasitede araçlarımız mevcuttur.

Firmamız Nakliyat sektöründe 2000 yılından buraya kadar hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli en birinci koşullarımızdandır. Kalitemizden asla ödün vermeyiz. Gerek evden eve gerek ofisten ofise taşımacılığımız mevcuttur. Yılı aşkın bir süredir evden eve taşımacılık yapmaktayız. Bizim için en önemli prensiplerimiz müşteri memnuniyeti , özveri  ve titizliktir.
             
Her geçen gün gelişmekte olan teknoloji ile birlikte bizde işimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Teknolojik gelişimlerden haberdar ve işimize karşı bu teknoloji kullanmaktayız. Nakliyat güven ve beceri gerektiren bir iştir. Vatandaşların bu konuda çok acemi olduğunu görmekteyiz. Eşyaları paketleyip kendi araçları ile eziyet çekerek taşınma işlemini gerçekleştirmektedirler.

Bu şekilde hareket ederek hataya düşmektesiniz oysa evinizi taşıyabilecek bir çok firma mevcuttur bu firmalarla anlaşarak taşıma işlemini tecrübeli ellere emanet etmiş olursunuz. Tekbir Evden Eve Taşımacılık olarak size elimizden gelen yardımı yapabilmeye çalışıyoruz.

Uzun yıllardır bu sektörün içindeyiz. Size en iyi hizmeti sunabilecek çalışanlarımız var. Tecrübeli ve işini titizlik ve güvenle yapan çalışanlarımıza emanet edin eşyalarınızı siz sadece evinize gidin eşyalarınız hemen ardınızdan evinizde olacaktır.

Hızlı ve güvenilir bir nakliyat olabilmek için 20 yılı aşkın bir süredir vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz. Avrupa şartlarına uygun en kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek için müşterilerimizin hak ve hukukuna saygı duyarak işimizi keyifle yapmaktayız.

Teknolojisi her gün takip etmekteyiz ve elemanlarımızı yetiştirmekteyiz. Sizler için en kaliteli hizmeti verebilmek için elimizden ne geliyorsa yapmaktayız.

Yorumlar (0)
Yenile