Firma Detayı
    Serkan Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Denizli


    Eklenme Tarihi
    19-05-2017

Hakkında

Günümüzde taşınma işlemleri kimi zaman yeni ev heyecanları ile oluşurken kimi zamanlarda da zorunlu nedenlerden dolayı oluşabilmektedir. Yani meslek açısından tayinlerin yapılması ile birlikte, serbest mesleklerde iş pozisyonlarının değişmesi ve farklı firmalarda görev almakla birlikte, kimi zamanlarda da geçim sıkıntılarından dolayı da olabilmektedir. 

Yani hem şehir içi taşınmalar yapılırken bir de şehir dışı taşınmaları söz konusu olabilir. Bundan dolayı evinizin taşınması kolay ve sağlıklı hatta ve hatta güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz Serkan Evden Eve Nakliyat ile iletişim halinde olmanızda fayda vardır. 

Taşınma prosedürleri hakkında da en ince ayrıntılara ulaşabileceğinizi belirterek fiyatlar konusunda da yardımcı olunabileceğini söyleyebiliriz. Herkesin merak ettiği gibi taşınma işlemleri gidilecek yerin yol güzergahına ve taşınacak evin eşya durumlarına göre değişme gösterebilir. 

Bundan dolayı taşınma tarihinizi belirlemeden önce ilk olarak anlaşacağınız Evden Eve Nakliyat ile iletişime geçerek bilgilerinizi aktarmanız ve fiyat konusunda anlaşmanızı önermekteyiz. Kısacası genel olarak bir bilgi paylaşacak olursak da şehir içi taşımaları standart daireler için tek fiyat olurken daha çok odalı evlerde ise fark yansıtılabilir. 


Aynı şekilde şehir dışı taşımalarınızda da uzun yol mesafesi hesaplanarak bir de kaç odalı bir evin taşınacağı mutlaka belirtilmelidir. Fiyatlar konusunda bir de taşınacağınız evin asansörlü veya merdivenli olup olmadığı vurgusu da çok önemlidir.

Yılın herhangi bir gününde taşınma tarihinizi belirleyerek sabahın erken saatinde profesyonel ekipler tarafından eşyalarınız taşınabilir. Eşyalarınızın daha az hasar görmesi veya kırılmalara karşı önlem alınması özel ambalajlama veya paketleme hizmetlerinden de faydalanabileceksiniz. 

Her ne kadar kolay bir işlemmiş gibi görünmüş olsa bile aslında çok zahmetli olduğunu söyleyerek işi uzmanlarına bırakmanızı önermekteyiz. Birde bilmeniz gereken şu ki 1+1 daire ile 3+1 daire arasında eşya farkı olacağından dolayı her daire tipinin aynı rakamlara sahip olması mümkün değildir. Bunun için evinizin 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 veya daha büyük bir konuma sahip olduğu hatta eşyaların durumu konusunda bilgilendirme yapmanız Evden Eve Taşımacılık konusunda dikkat edilmesi gereken bilgilerdir.

Yorumlar (0)
Yenile