Firma Detayı
    Sakarya Kadir Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Sakarya


    Eklenme Tarihi
    05-02-2014

Hakkında

KADİR Nakliyat, nakliyat sektöründe faaliyetini 1982 yılından bu yana sürdürmekte olup, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, kaliteden ödün vermemiş ve gerek evden eve nakliyat, gerek ofis taşımacılığı gerekse diğer hizmet alanlarında yıllardan beri sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız özellikle evden eve nakliyat\'ta sektörde öncü kuruluşlardan birisidir. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük özelliğimiz ise müşteri memnuniyetini her zaman hat safhada tutma gayretimizdir.

KADİR Evden eve nakliyat\'ın merkezi SAKARYA merkezde olup tüm evden eve nakliyat hizmetlerine cevap vermektedir. Sadece Sakarya da değil tüm Türkiye\'ye hizmet veren firmamız depolama, askılı tekstil vb. alanlarda da hizmet vermektedir.

KADİR  Nakliyat ile eşyalarınızın nakliye işlemi boyunca emin ellerde olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma işlemi süresince özen göstermemizin yanı sıra her ihtimale karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz ve tam güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz.

Nakliyat firmaları arasında evden eve nakliyat konusunu KADİR Nakliyat kadar ciddiye alan bir kuruluş olmadığı gibi gün geçtikçe büyüyen müşteri portföyümüzle de bunu kanıtlamış bulunmaktayız. Nakliyat ve evden eve nakliyat işlerinizi yaparken programlı çalışarak sizlere hiç bir sıkıntı yaşatmadan nakliye işini teslim ediyoruz.

KADİR Nakliyat profesyonel ekibiyle taşıma planlaması ve yönetimi ile minimum hata, yüksek verim ile evden eve nakliyat ve diğer hizmet verdiği alanlarda uzmandır. Başarılı bir nakliyat işi için öncelikle iyi bir planlama ve koordinasyon gerekir. 
KADİR Nakliyat için parola budur. İyi bir planlama ve koordinasyonla yola çıkan KADİR Nakliyat siz müşterilerinizin yüzünü daima gülümsetir.

Yorumlar (0)
Yenile