Firma Detayı
    Pehlivanoğlu Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Denizli


    Eklenme Tarihi
    17-05-2017

Hakkında

Her ne kadar basit gibi görünmüş olsa da ev taşımalarının ne kadar zor bir işlem olduğunu başımıza geldikten sonra daha iyi anlamaktayız. Yani öyle görüldüğü gibi bir iki kişi yardımı ile olmayacağını hatta profesyonel kişiler tarafından daha nizami hal alacağı günden güne kendini kanıtlamaktadır. 

Her işte olduğu gibi Evden Eve Nakliyat işlemlerinde de bilirkişilerin yer alması gerekmektedir. Eşyaların nasıl istifleneceği, nasıl çizilmeden veya kırılmadan taşınabileceği, hatta ve hatta nasıl paketleneceği konularında bile ince ayrıntılar bulunmaktadır. Bundan dolayı ince eleyip sık dokuduktan sonra çok geçe kalmayacak şekilde bir anlaşma sağlayarak eşyalarınızı garanti altına alabilir ve güvenilir bir şekilde yeni yaşam alanınıza getirebilirsiniz.

Eşyalarımızın bizlerin hayatındaki öneminin ne kadar önemli olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Kimi zaman anılarımızın gizli olduğu, kimi zaman manevi değerlerinin bulunduğu binlerce yaşanmışlıklara sahip olmaktadır. Tüm bunları muhafaza altına almak ve eşyalarımız ile vedalaşmamak adına Pehlivanoğlu Evden Eve Nakliyat ile tüm bunların üstesinden gelebilirsiniz. 

Taşınma işlemlerinde belli başlı standart rakamlar yer aldığı için şehir içi taşınmalarınızla şehir dışı taşınmalarınızın farklı olduğunu görebilirsiniz. Bir de taşınacak olan eşyanın kaç odalı bir eve sahip olduğu yani 1+1 veya daha çok odalı bir evden taşınacak ise bir de ona göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Bu ayrıntılar için ilk olarak evinizin özelliklerini belirtmeniz ve gideceğiniz yeri söylemeniz yeterli görülebilir.

Standart taşımaların yanı sıra bir de özel ambalajlama sistemlerinin yer aldığı da bilinmektedir. 

Özel kolileme veya paketleme sistemlerinden de faydalanmak isterseniz bunları da ayrıca ilave etmeniz gerekecektir. Son olarak da Evden Eve Taşımacılık için diğer bir ayrıntı ise taşınacak yerin merdivenli mi yoksa asansörlü mü olup olmadığı durumudur. Asansörlü olması işleri daha da hızlandıracağı için bir de eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecektir. Bir de fazla insan gücünden feragat edilmesini sağlayarak dikkatin daha kaliteli olması sağlanacaktır. Asansör olmadığı durumlarda ise merdiven yöntemi ile hem taşımanız uzun sürebilir, hem de fiyatlarınızda değişiklik sağlanabilir diyebiliriz. Sürprizlerle karşılaşmamak için doğru bilgi vererek talep etmeniz çok daha sağlıklı olabilir.

Yorumlar (0)
Yenile