Firma Detayı
    ORDU SEVİNÇ NAKLİYAT


    Adres
    ORDU


    Eklenme Tarihi
    07-04-2016

Hakkında

Ordu da faaliyet gösteren Sevinç Evden Eve Nakliyat firmamız, evden eve taşımacılık hizmetlerinde yılların içinde kazandığı tecrübesini müşteri memnuniyeti ilkesiyle birleştirdiği taşımacılık ile sigortalı evden eve nakliyat sunuyor.

İster Ordu içinde isterseniz şehirlerarası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için size uygun çözümler ve ekonomik fırsatlar sunmayı kendimize hedef koyduk. Müşterilerin ihtiyaçları çerçevesinde isteğe özel akılcıl çözümler hazırlayan, sunan ve uygulayan Ordu Sevinç Nakliyat, evden eve taşımacılıkta ciddiyetin ve güler yüzlü kaliteli hizmetin adresi. 

Evden Eve Nakliyatta Paketleme ve Montaj Taşıma Kadar Önemli
Evinizde bulunan tüm eşyalar, firmamızın uzman ve tecrübeli personeli tarafından eşyanızın cinsine en uygun malzemelerle özenle paketlenmekte ve kapalı kasa kamyonumuza taşınmaktadır. Yüklenen eşyalarınızın emniyeti sağlanmadan, son güvenlik kontrolleri yapılmadan asla yola çıkmayan firmamızda sunulan ücretsiz keşif ve ekspertiz hizmetlerimizle, tüm müşterilerimiz sigorta bedelleri, taşıma işlemi için en ekonomik aracın tespit edilmesi konusunda bilgilendirilirler.

Böylece çok daha uygun fiyatlarla evden eve nakliyat hizmetini satın alabilirsiniz. Evden eve nakliyatta doğru paketleme kadar özellikle mobilyaların doğru sökülmesi ve yerinde özenle montajının yapılması da gerekir. Ordu Sevinç Nakliyat, sizin için değerli olan tüm eşyaların evinizden sökülmesi ve yeni evinize sorunsuz olarak montajının yapılmasını sağlıyor. 

Paketleme işlemlerinde eşyanızın cinsine en uygun paketleme malzemeleri kullanılarak, beyaz eşyadan hassas cam ve vazolara kadar tüm eşyalarınız güvencemiz ve tecrübeli ekibimizin maharetli elleriyle paketlenmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri Sunuyoruz
Çok katlı binaların dar merdivenleri ve asansör sorunları, evden eve taşımacılığın hızlı ve tam zamanında hizmet anlayışının önündeki en büyük engellerden biridir. Sevinç evden eve nakliyat firmamızın sunduğu asansör taşımacılık hizmetiyle taşınma işlemleriniz hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli olarak yapılmakta. Merdiven taşımacılığının beraberinde getirdiği eşya deformasyonunun da önüne geçen asansör aracımızla tüm eşyalarınız çok daha güvenli ve kolayca taşınabilmekte. 

İster şehir içi ister şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda Ordu da ki güvenilir adres olan Sevinç Nakliyat a ********** numaralı telefondan kolayca ulaşarak evden eve nakliyat işlerinizi uzman personelimizin ücretsiz keşif ve çok sayıdaki personelden oluşan taşıma ekibimizle kaliteli hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yenile