Firma Detayı
  Metro Nakliyat


  Adres
  Fevzi Çakmak Mahallesi Demirci Efe Sokak No:120/B


  Yetkili Kişi : Aytekin Samuk
  Telefon :
  E-Posta: [email protected]


  Eklenme Tarihi
  06-01-2022

Hakkında

Evden eve taşımacılık ihtiyaçlarına profesyonel taşımacılık hizmeti sunmak için faaliyetlerine 1980 yılında başlayan Metro nakliyat, geniş araç filosu ve alanında uzman çalışanları ile tüm Türkiye’de taşımacılık ve depolama hizmeti sunmaktadır. 5 adet kamyon ile iş hayatına başlayıp göstermiş olduğu hizmet kalitesi ile bugün 52 adet araçtan oluşan geniş bir araç filosuna sahip olan şirketimiz Edirne’den Van’a, Sinop’tan Antalya’ya tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktadır. 

%100 Müşteri Memnuniyeti Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık hizmetlerinde müşterilerime memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Sağlamış olduğumuz hizmetlerin tamamında müşterilerimizin isteklerini dile getirdikten sonra talep edilen şekilde hizmet sağlamaktayız. Taşımacılık işlemlerinde her şeyi söz verdiğimiz gibi yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Yorumlar (2)
 • Abdi /  08-11-2022

  Istanbul \'dan malatya\'ya 2+1 eşyamızın taşımacılığını metro nakliyat şirketi yaptı. Çizilebilecek eşyaları getirdikleri malzemelerle sarimini yaptılar. En ufak bir çizilme kırılma olmadi.Cok memnun kaldik. Sorunsuz bir hizmet verdiler. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Demet /  08-11-2022

  Firma şehiriçi nakliyemizi ambalajlı mobilyacı sigortalı bir şekilde istanbul anadolu tarafından avrupa tarafına sorunsuz memnun kalacağımız şekilde odalara tek tek kurulu vasiyette bize teslim ettiler. Teşekkürler

Yenile