Firma Detayı
    Mazaka Nakliyat


    Adres
    Kırşehir


    Eklenme Tarihi
    09-04-2018

Hakkında

Nakliyat sektörünün her geçen gün kendini yenilemesi sayesinde nakliye hizmeti almak isteyen kişiler de strese girmeden ev eşyasının taşınmasını talep etmektedir. 

Tabi ki, günümüzde halen çok sayıda var olan amatör kuruluşlar ile çalışmayı tercih eden kişiler, kuşkusuz yine kötü bir deneyim ile karşı karşıya gelebilirler.  

Çünkü beden gücüne dayalı olarak yapılan çalışmalarda personelin bir süre sonra yorgun düşmesi, eşyaların hasar görmesine neden olmaktadır. Bundan ötürü teknik açıdan donanımlı bir firmayla ev eşyanızın taşınması, sıfıra indirgenen eşya hasarı ile sizlerin menfaatine sonuçlanacaktır. 

Biz Mazaka Asansörlü Nakliyat olarak, eşyalarınızı asansör sistemi sayesinde yüksek katlardan kolayca indirerek nakliye aracına titizlikle yerleştiriyoruz.

Sistemli ve prensipli çalışmalarımız ile eşyalarınızda en ufak şekilde deforme oluşmadan yeni adresinize teslim ediyoruz. 

Geniş araç filomuz ve uzman dev kadromuz sayesinde nakliye ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri üretiyor ve hiç bunalmadan yeni yaşam alanınıza geçişinizi sağlıyoruz. 

Dilerseniz eşyalarınızın paketlemesinden kurulum ve montaj uygulamalarına kadar Mazaka Asansörlü Nakliyat olarak üstleniyor ve taşıdığımız eşyalarınızın yerleştirmesini de yaparak sizlere bir iş bırakmadan yanınızdan ayrılıyoruz. 

Şimdi bu nedenli kaliteli bir hizmet ile amatör kuruluşun vereceği hizmetin aynı kalitede olmayacağını tahmin etmek çok da zor olmayacaktır.
 

Bu noktada çok yüksek rakamlara sizlere hizmet vereceğimizi düşündüğünüzü de bizler tahmin ediyoruz. Fakat bu noktada yanıldığınızı belirtmek isteriz. 

Çünkü Evden Eve Nakliyat alanında sizlere sağlayacağımız hizmet kapsamında eşyalarınızı sigortalayıp, sözleşme dahilinde taşıyoruz. Yani sonradan ekstra bir bedel ödemeksizin anlaştığımız rakama sadık kalıyor ve %100 memnuniyetinizi kazanacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Amatör şahıs firmaları ise müşteri çekmek adına başlangıçta 1000tl hizmet bedeli belirterek sonrasında çeşitli bahaneler ile ekstra bedel çıkartmakta ve buna eklediği eşya hasarı da göze alınırsa ödeyeceğiniz bedeli kestirmek maalesef ki mümkün olmamaktadır. 

Bundan ötürü değişmeyecek rakamlar doğrultusunda kaliteli hizmet almak adına bizlerle tanışabilir, profesyonel hizmet ayrıcalıklarından yararlanarak kötü nakliye deneyimlerine karşı kendinizi korumaya alabilirsiniz.  

Yorumlar (0)
Yenile