Firma Detayı
    Kars Alican Nakliyat


    Adres
    Kars


    Eklenme Tarihi
    08-01-2016

Hakkında

Uzun zaman olan yaptığımız bu evden eve nakliyat hizmeti ve bir çok taşımasını gerçekleştirdiğimiz kurum ve müşterilerimizin referansı ile bu güne gelen firmamız şu an Kars ili dışında bir çok ilimize evden eve nakliyat hizmeti vermekte. 

Deneyimlerimizi ve çalışma prensiplerimiz de aynı sektörde çalışan arkadaşlarımıza anlatmakta bir nevi sektörün kalitesini artırma çabası içindeyiz. 

Şuan merkezi Kars olan firmamız İstanbul, Ankara, Van, İzmir ve Kütahya şehirlerinde açmış olduğumuz ofislerimizle müşterilerimize daha da yakınız taşımacılık hizmetlerimizin tamamında ekspertiz ve asansörlü nakliyat hizmetini kullanmaktayız nakliyat sigortası ve paketleme hizmetlerimizle de müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktayız.

Hizmetlerimiz

1 Taşınma ücretsiz ekspertizi
Müşteri danışma hattını arayarak bizlere vermiş olduğunuz adres ve telefon numaranızı kendi alanında uzman ekspertizimizi belirlenen tarih ve saatte evinize gelerek evimizde bulunan tüm eşyalarınızın yoğunluğunu mobilya ve ambalajlanacak ayrıca kolilenecek tüm eşyalarınızı farklı farklı  tespit ederek ve mobilyalarınızın hassasiyetine eşyalarınızın ambalajlanması ve kolilenecek tüm eşyalarınızın tamamına kullanılacak malzemelerin listesine tutarak siz çok değerli müşterilerimize en uygun fiyat sunarak sizin takdirinize bırakır. 

Eğer bu konuda firmamız ile anlaşma sağlanır  ise bir sözleşme hazırlanır bu sözleşmeyi siz değerli müşterilerimizin belirleyeceği gün ve tarihte ayrıca dilediğiniz saatte taşınmak için sözleşme imzalanır..

2   Demonte ve Ambalajlama..

Alican evden eve nakliyat belirlenen gün ve saatte evinize  ekip ve aracı ile  dikkatli bir biçimde aracı en uygun yere park eder taşınma işlemine böylece başlanmış olur. Bu konuda özel yetiştirilmiş uzman kadrosu ile evinizde bulunan yani dolap, gümüşlük, koltuk takımı, beyaz eşya vb gibi ürünlerin ambalajlanmasını dikkatli bir şekilde ve eşyalarınızı tamamiyle koruyacak biçimde eşyalarınızın ambalajlanması yapılır. 

Mutfakta ve salonda bulunan yemek takımlarınız ,bardak  gibi titiz bir çalışma gerektirecek cam ve porselen takımlarının bu kolileme işlemlerinde tamamiyle uzman olan çalışma arkadaşlarımız tarafından çok ince ve titiz bir çalışma ile her biri  tek tek sarılarak kolileyip,koliyi iyi bir şekilde besleyerek doldurduktan sonra koliyi bantlarız. 

Bu konuda firmamız çalışanlarına tamamiyle güvenebilirsiniz. Biz eşyalarınızı önemsiyoruz lütfen sizlerde Alican Evden Eve Nakliyat a güvenerek gönül rahatlığı içerisinde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. En son işlem ise,evde bulunan mobilyalarınızın demonte işlemidir. 

Demonte sırasında sökülen mobilyalarınızın üzerinde bulunan vidaları tek tek söker ve herhangi bir çizilmeye izin vermeden ambalajlanmasını yaparak bu işlemi de bitirir. Ekibimiz de bulunan bu konu da tamamiyle uzmanlaşmış kamyon da özenle ve çok düzgün bir şekilde istif ederek eşyalarınızın gideceği adrese temiz ve sağlam gitmesini sağlar 

3   Montaj ve Eşyaların Yerleştirilmesi..
Evden eve nakliyat esnasında demonte edilen tüm eşyalarınız ayrı ayrı ve çok titiz bir çalışma yapılarak monte işlemini tamamlar, kalan eşyalarınızın tamamı oda oda sizlerin istediği odalara ayrı ayrı yerleştirilir ve bu işlem de böylece tamamlanmış olur. Evdeki beyaz eşyalarınız da ayrı ayrı monte edilerek siz değerli müşterilerimizin kullanacağı şekilde hazır hale getirilerek, evden eve nakliyat sonlandırılır.

4-Depolama hizmetleri

İstanbul da Kiralık depo hizmetimiz ile Güvenilir ve kapalı depolar  ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. İstanbul da ki kiralık  depolarda Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her türlü  su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için de sizden kira alıyoruz.

Yorumlar (0)
Yenile