Firma Detayı
  İzmir Güneş Nakliyat


  Adres
  İzmir


  Eklenme Tarihi
  16-12-2016

Hakkında

Çok uzun yıllardır sağladığı müşteri memnuniyeti ile çalışmalarına ara vermeden sizler için devam eden firmamız, sektöründe öncü isimlerden biri olarak her çeşit nakliyat işleminizi titizlikle üstlenmektedir. 

Evden eve nakliyat, fuar taşımacılığı, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık, ofis ile fabrika nakliyesi gibi ihtiyacınız olan tüm taşımacılık konularında yanınızda yer alan Güneş Nakliyat İzmir şubesi ile dilediğiniz her an tarafınıza hizmet etmek adına uzman kadrosuyla hazır vaziyettedir. 

Bildiğiniz gibi bugün nakliye hizmetinde eskiye oranla ciddi bir gelişme vardır. Eşyaların gelişi güzel araçlara istiflenmesi yerine eşyaya özel şekilde dizayn edilen araçlar ile sağlıklı ve sorunsuz bir nakliyat hizmeti verilmektedir. 
 

 • Ayrıca eşyaların paketlenmesi konusunda ise yine eşyaya özel köpüklü koruma, ambalajlı koruma ve kutulu koruma gibi muhafaza seçenekleriyle hizmet veren İzmir Nakliyat, kırılacak eşyalarınızı son derece özenle paketlemekte ve yeni adrese hiçbir şekilde zarara uğratmadan teslim etmektedir. 

Bunun belirtisi olarak da eşyalarınızı sigortalayarak taşımakta olup, olası her kazaya karşı koruma altında olduklarının garantisini vermektedir. Dolayısıyla uzman bir firmayla nakliye işlemlerinizi çözüme ulaştırmak istediğinizde gözünüz arkada kalmadan taşınma işleminizi gerçekleştirebilir ve kendinizi maddi, manevi koruma altına alabilirsiniz. 
 

İzmir bölgesinde ikamet ediyor iseniz başka bir semte taşınmak için bizlerle iletişime geçebilir, dilerseniz şehir dışı nakliye işlemlerinizde de vereceğimiz üstün kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Bizler İzmir Güneş Nakliyat firması olarak Türkiye geneline sağladığımız hizmet sonucunda aslında nerede oturduğunuzun önemi olmaksızın hizmet alacağınızı bilmelisiniz. 
 

Her çeşit taşımacılık işleminizde tarafınıza ücretsiz olarak ekspertiz ekibi gönderilmekte ve hem eşyalarınızın analizi edilerek gerekli araç ve ekipmanlara karar verilmekte hem de firmamız hakkında bilgi aktarımı yapılmaktadır. 
 

Böylece ilk tanışma gerçekleştiğinde nakliye gününe karşılıklı karar verilir ve tarafınıza yönlendirilen ekip eşyalarınızın sökülmesinden montajına kadar her ayrıntıyı hallederek sizlere bir iş bırakmadan taşınma işleminizi gerçekleştirir. 

Böylesine sorunsuz ve uygun fiyat ile sizlere hizmet sunan firmamızın avantajlarından yararlanmak için sadece bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Sonrasında sizlere gerekli bilgiyi aktaracak olan uzman personellerimiz, ihtiyacınız olan işlemleri sırasıyla aksatmadan yerine getirecektir. 

Yorumlar (0)
Yenile