Firma Detayı
    İzmir Ege Nakliyat


    Adres
    İzmir


    Eklenme Tarihi
    14-01-2016

Hakkında

Ev taşıma sırasında en büyük problemlerden bir tanesi de eşyaların yeni eve nasıl taşınacağı konusudur. Evden eve taşımak istediğiniz eşyaları şehir içi nakliye sektöründe, şehirler arası nakliye sektöründe de oldukça başarılı işlere imza atmış köklü bir firmayız.

Her ne kadar önemsenmese de, nakliyatı yapılacak olan ürünlerin ambalajlanması en önemli işlemlerden bir tanesidir. Bunu bilen firmamız ve profesyonel çalışmalarımız sayesinde ürünleri paketleme konusunda uzmanlığımızı ortaya koyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yıllardır bu sektörün içinde olduğumuz için ismimiz, nakliye sektöründe saygın bir konuma gelmiştir. İzmir Ege Nakliyat olarak birinci hedefimiz müşterilerimizi memnun edebilme çabasıdır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için de almış olduğumuz işleri layıkıyla yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.

Sizin memnuniyetinizi görmek bizim için en büyük mutluluk olacaktır.
İlerleyen teknoloji ile beraber hayatımıza bir sürü teknolojik cihaz girdi.

Teknolojinin gelişmesi nakliye sektörünü de büyük ölçüde etkiledi. Kullanılan araçlar için geliştirilen teknolojiler sayesinde nakliyat işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün oluyor.

Firmamızın sahip olduğu teknoloji dolu taşıma araçlarını, sizler için sonuna kadar kullanıyoruz. Eşyalarınız, gelişmiş araçlar sayesinde kırılma, çalınma ve kaybolma tehlikesi altına girmeden taşınıyor. Herhangi bir aksi durumda ise firmamızda sigortalı nakliye hizmeti de verildiği için kaybolan eşyalarınızın maddi karşılığı size verilecektir.

Böylece eşyalarınız hiç bir risk altına girmeden taşınacaktır. Firmamızla ilgili her türlü soruyu bize telefonla ulaşarak sorabilirsiniz.  Size bir telefon kadar yakınız. Tek yapmanız gereken bir yere taşımak istediğiniz eşyaları bize göstermek.

Daha sonrasında ise firmamızda çalışan tecrübeli elemanlar sayesinde tüm eşyalarınız güvenle, gideceği yere kadar taşınacaktır.  Siz de güvenli nakliyatın tadını çıkarmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. İzmir içinde hızlı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz

Yorumlar (0)
Yenile