Firma Detayı
    İstanbul Özkan Nakliyat


    Adres
    İstanbul


    Eklenme Tarihi
    15-01-2016

Hakkında

Evden eve nakliyat firmaları ülkemizde oldukça fazla sayıda yer alıyor.  Aynı zamanda ofis taşıması gibi hizmetleri de bir çok firma sizin için sunuyor. 

Fakat bu nakliye firmaların bir çoğu sağlıklı olmuyor ve eşyaları sağlam bir şekilde taşıyamıyor. Bunun sebebi ise kullandıkları teknoloji ve nakliyatta kullandıkları çalışanlar. 

Çalışanlar yaptığı işlere özen göstermediği zaman ne yazık ki böyle sonuçlar kaçınılmaz oluyor. Ama artık bunlar dert olmaktan çıkacak. Çünkü artık evden eve nakliyat konusunda güvenebileceğiniz bir nakliyat firması mevcut. 

Bizlere İstanbul içinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşine özen gösteren ekibimiz ve yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde isteklerinizi kolayca yerine getirebiliriz. 

Tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek ve güven içinden eşyaların taşınmasını beklemek. Kırılacak olan eşyalarınız özenle paketlenir ve sağlam bir şekilde taşınır. Firmamız tüm eşyalarınıza aynı özeni gösterecek ve hiçbirine zarar gelmeyecektir. Üstelik bu hizmetleri sizler için çok uygun fiyata sunuyoruz.

İstanbul içi tüm nakliyat işleriniz Özkan Nakliyat tarafınca güvenle ve titizlikle yapılır. İşinde tecrübeli çalışanlarımız ile Özkan Nakliyat yıllardır siz müşterilerimizin hizmetinde. Nakliyat sırasında tüm eşyalarınızın güvenliğinden firmamız sorumludur. 

Gelişmiş teknoloji içeren taşıma araçlarımız sayesinde kırılacak eşyalarınız sağlam bir şekilde gidecekleri yere ulaştırılır. Yıllar önce küçük bir firma olarak İstanbul\'da başlayan maceramız bugün, bu boyutlara ulaşmıştır. Bu süre içinde bizim yanımızda olan ve bize güvenen tüm müşterilerimizi memnun etmek için çabaladık. 

Şimdi sıra sizde. Size bir telefon kadar yakınız. eve nakliyat işleriniz varsa, hemen İstanbul Özkan Nakliyat\'ı arayarak tüm nakliyat işlerinizi bize verebilir ve kısa bir süre içinde tüm eşyalarınızın belirlediğiniz konuma taşınmasını bekleyebilirsiniz. Hızlı hizmetimiz sayesinde kısa bir süre içinde tüm eşyalarınız taşınmış olacak.

Yorumlar (0)
Yenile