Firma Detayı
    Gündüz Taşımacılık


    Adres
    Adana


    Eklenme Tarihi
    11-01-2018

Hakkında

Adana bölgesinde nakliyat denince ilk akla gelen firmamız, sizlerin nakliye ihtiyaçlarında uygun koşullar ile çözüm odaklı hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir. 

Taşınacak ev eşyasının maksimum güvenliğini sağlayarak sigortalı ve sözleşmeli olarak taşımacılık işlemini üstelenmekte ve kuşkusuz sizlerin gülen yüzünü görmeyi hedefleyerek %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Taşınma ihtiyacı duyduğunuzda Adana Gündüz Nakliyat firmamız, sizlerin her daim en iyi şekilde destekçiniz olacaktır. Yoğun şekilde çalışıyor veya özel nedenlerden ötürü zaman problemi yaşayarak ev eşyanızı toplamaya bir türlü fırsat bulamıyorsanız, bunu dert etmenize inanın ki hiç gerek yok. Çünkü firmamız dilediğinizde eşyanıza el sürmeyecek düzeyde sizlere hizmet vermektedir.
 

Yani bizlerden nakliyat talep ettiğinizde firmamız tarafınıza tespit personeli yönlendirecek ve kaçıncı katta oturduğunuzdan oda sayısı ve eşya yoğunluğunuza kadar her detayı net olarak belirleyecektir. 

Bu işlem hem hizmet bedelini sonradan artış olmayacak şekilde sabitlemek hem de eşyanıza uygun nakliye aracına karar vermek için önemlidir. Bunun yanı sıra isteğinize bağlı paketleme, söküm ve kurulum hizmetini de talep ederseniz, gerekli ekipmanların temini de yine ekspertiz hizmetimizde netleşmektedir. 

Dolayısıyla sizlerin belirlediği hizmet şeklinde ister her şey tarafımızdan isterseniz de sadece nakliyat olarak sizlere üstün kalitede hizmeti Evden Eve Nakliyat firması olarak sağlayabiliriz. Adana da önde gelen kuruluşlardan biri olmamız, müşterilerimize her daim kaliteli hizmet vermemizden kaynaklıdır.

Bizler Adana Gündüz Evden Eve Nakliyat firması olarak, müşterilerimizde güven duygusunu sigortalı ve sözleşmeli şekilde yaptığımız taşımacılık işlemiyle kazanmaktayız. 

Tabi ki, bu husus güven duygusunu oluşturma da tek başına yeterli gelmeyebilir. Ancak firma geçmişimizde aldığımız memnuniyetler de bugün bizlerin nasıl bir hizmet verdiğimizin göstergesi olmaktadır. Hakkımızda detaylı bilgi edinmek istediğinizde, resmi internet sayfamız sizlere ışık tutacaktır. 

Hizmet detaylarımızdan müşteri yorumlarımıza kadar aradığınız her şeyi bulabilir, iletişim bilgilerimizden dilediğinizde irtibat kurabilirsiniz. Geniş araç filosuna sahip bir kuruluş olarak, hizmet noktasına uygun araç temini yapabildiğimiz için, gereksiz her türlü maddi kayba karşı sizleri korumakta ve olması gereken rakamlar doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bizleri arayabilir, taşınma gereksinimlerinizde destek talep edebilirsiniz. 

Yorumlar (0)
Yenile