Firma Detayı
    Gümüşhane Altıntepe Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Gümüşhane


    Eklenme Tarihi
    03-02-2014

Gümüşhane Altıntepe Evden Eve Nakliyat


Hakkında

\r\n\r\n

Firmamız ev taşımacılığı ve ev nakliyesi konusunda uzman ve\r\ntecrübeli taşıma ekibiyle 1990 yılından beri hizmet vermektedir. Evden eve\r\nnakliyat çalışmalarımızda taşıma işleminin hasarsız ve zamanında yapılması\r\nönceliğimizdir. Müşterilerimiz bu titiz çalışmalarımızdan dolayı nakliye\r\nişlemlerinde düşünmeden bizi tercih etmektedir. Şirketimiz tüm Türkiye\r\ngenelinde Evden eve, Ofis taşımacılığı, Fabrika taşımacılığı, vs servislerimiz\r\nile size hizmet vermektedir.

\r\n\r\n

İnternet sitemiz veya telefon ile bize ulaştığınız zaman\r\nÃœcretsiz Eksperimizim yerinde inceleme yaparak, nakliye süresi, gerekli araç ve\r\nekip sayısını belirleyerek size nakliye ücretini bildirir. Firmamız\r\nmüşterilerine en iyi hizmeti hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği\r\ngörevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine\r\naynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

\r\n\r\n

Firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup\r\nüstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği\r\nyükseltmiştir. Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet\r\nverme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa\r\nsürede size hizmet vermekten gurur duyacaktır.

\r\n\r\n

Yorumlar (0)
Yenile