Firma Detayı
    Gezginler Nakliyat


    Adres
    Amasya


    Eklenme Tarihi
    07-01-2016

Hakkında

1985\'den beri yaptığımız ev nakliyelerinde hiç şikayet almadan büyük bir basari yakaladık her müşterimizin gelecek için referans olacağının bilincinde olarak iyi kaliteli hizmet verdik. 

Sizleri de bu mutlu müşteri portföyümüz içerisinde görmeyi çok isteriz. Hizmetlerimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle firmanın eksperi tarafından incelenmesi yerinde olur.

Eşyaların boyutları eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı, kullanılacak özel ambalaj malzemesi kullanılacak eleman sayısı , eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar belirlenir  buna göre size bir fiyat teklifi sunulur. Bu servis için firmamız hiç bir ücret almamakta olup tamamen ücretsizdir Tecrübeler göstermiştir ki ekspertiz e tabi ihmal edildiği takdirde taşınma günü istenmeyen sorunlar gündeme gelebilmektedir. 

Asansör var zannedile bilinmekte merdivenler tahmin edilenden darmış denebilmekte eşyaların çok olduğu ileri sürülebilmekte eşya daha az sanıldığı için gelen kamyon yetersiz kalabilmekte gibi bir dizi akla gelen ve gelmeyen sorunlar ortaya çıkmaktadır. 

Aslında taşınılan yeni yerin fiziki şartları da önemli olduğu için çoğu nakliyat firmasının üzerinde durmamasına rağmen yeni yerin de gösterilmesi büyük fayda sağlayacaktır. Tüm bu söylenenlerin yerine getirilmesinden sonra taşımayı yapacak firmamız fiyat teklifi vermelidir müşterinin teklif edilen fiyata nelerin dahil olduğunu detaylı bir şekilde belirleyip not etmesinin faydası çok büyük olacaktır. 

Anlaşmanın akabinde taşınılacak gün ve kamyonun geliş saati üzerinde mutabakata varılır ve taşınma isinin ilk etabı böylece tamamlanmış olur. Paketleme Hizmeti kırtasiye zücaciye giysi vs. eşyalarınız paketlenmesidir bunu sizlerin yapabileceği gibi makul bir fiyata ek elemanlarla bizde yapabiliriz. 

Ambalajlama hizmeti mobilyalar beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için ambalajlamayı titizlikle biz yapıyoruz. 

Ambalaj malzeme seçimini ekspertiz arkadaşımızla birlikte kesinleştiriniz. Sizin istemiş olduğunuz ambalaj materyallerini kullanırız. Büro taşımacılığı hizmeti mutlaka ve mutlaka ekspertiz yapılmalıdır.

Yorumlar (0)
Yenile