Firma Detayı
    Gaziantep Evdiz Taşımacılık


    Adres
    Gaziantep


    Eklenme Tarihi
    02-03-2016

Hakkında

Nakliyat konusunda artık Gaziantep bölgesinde güvenli bir markanı var.  Evdiz Taşımacılık olarak, sizlerin eşyaları bizim eşyamız demek. Bizim için Eşya taşıma konusunda her hangi bir sıkıntı yada sorun yok.

Öncelikle adresinize gelerek, binanın durumuna bakarız. Eğer yüksek katlarda kalıyorsanız, kısa sürede Asansör Taşımacılığı devreye sokarız. Bu sayede hasarsız ve daha kısa sürede eşyalarınız taşınır. Bizde bu durumdan dolayı gurur duyarız.  

Antep bölgesinde, taşımacılık konusunda gelişmiş araçlarımız ve modern olan ekipmanlarımızla beraber, en sorunsuz taşımacılığı biz size sağlıyoruz. Taşıma konusunda, Evdiz Taşımacılık  artık güven dolu çalışma şekliyle sizlerle. Öncelikle sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşımak bizim işimiz. 

Eğer taşıma konusunda, yardıma ihtiyaç duyduysanız, bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kısa sürede, çalışma arkadaşlarımız ve Araçlarımız artık size kısa sürede ulaşır. 

Bundan sonrasında, gerekli incelemeleri yapar ve yüksek katlardan en kısa sürede başarılı sonuçlar alırız. Sadece şehir içi değil, şehir dışında sizlerle beraberiz. Gaziantep ilinden, civar illere yada daha uzaklara mesafe tanımadan taşırız. 

Ayrıca Asansörlü Taşımacılık konusunda da sizlere en faydalı taşıma şeklini sunuyoruz. Bizim işimiz bu. Kısa sürede eşyalarınızı güven altında taşımak. Yüksek performans şeklinde, ekiplerimiz yüksek katlardan yada zeminden el gücüyle kırılması muhtemel  olan eşyalarınız hasarsız olarak taşır. 

Taşımacılık büyük bir güven ve titiz çalışmak demek. Bizde bunlar var. Eşyalarınızı asla lakayit yada boş vermiş bir şekilde taşımayız. İşimizi sıkı bir şekilde yaparak, kısa  sürede yüksek değerde taşırız. Bizim amacımız siz sayın müşterilerimize özel bir hizmet sunmak. Gerektiği yerde el gücü, emek ve sabır. Gerektiği yerde Teknolojik araçlarımızı devreye sokarak, kısa sürede  taşımayı yaparız.

Taşımacılık bizde büyük hizmeti beraberinde sunmak demek. Sadece tek yönde değil. Tüm ekipman ve teknolojik araçlarımız bünyemizde yer alıyor. Aynı zamanda sadece yüzeysel bir değerde değil. Tüm ekipmanlarımız ve çalışanlarımız güler yüzlü hizmetle beraber artık size büyük bir değer katıyor. 

Siz hiç elinizi sürmezsiniz. Çalışanlarımız gittiğiniz yerlerde sizleri yalnız bırakmaz. Eşyalarınıza en güçlü şekilde, en güzel taşımacılık Evdiz Taşımayla artık her zaman sizlerle.

Yorumlar (0)
Yenile