Firma Detayı
    Fatih Ebru Nakliyat


    Adres
    Fatih


    Eklenme Tarihi
    15-12-2016

Hakkında

Fatih Ebru Nakliyat

Sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz resmi internet sayfamızdan bizlere ait her türlü bilgiye anında sahip olabilirsiniz. 

Özellikle taşınma işlerinde kullanılan özel taşıma torbalarımızı gösteren fotoğraflarımız sayesinde de nasıl güvenilir taşımacılık yaptığımıza şahit olabilirsiniz. Şimdi ihtiyacınız olan ve uzaklarda aramanıza gerek kalmayan nakliyat işlerinizle ilgilenerek sizlere sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışı sunmaktayız.

Bölgenize hitap eden Fatih Ebru Nakliyat şubemiz ile başarılı işlere imza atarak taşınmaların ne kadar kolay olduğunu anlayabilirsiniz. Sizler ve sevdikleriniz için haftanın her günü çalışarak dilediğiniz zamanlarda taşınmanızı sağlayabiliriz.

Hangi tip daireye sahip olursanız olun eşyalarınızın durumu hiç fark etmeksizin taşıma kategorimize alınarak sizlerin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Kimi zaman yaz aylarının daha yoğun olduğu söylenmiş olsa bile aslında taşınmanın vakti ve zamanı yoktur. Bundan dolayı senenin her günü taşınmaları hazır bir şekilde bekleyerek sizlerin taleplerine ayak uydurmaktayız. 

Yaz aylarında veya kış aylarında dahi kesintisiz hizmet vermekte ve sizleri dilediğiniz yerlere taşıyabilmekteyiz. Konusunda uzman olan ve köklü bir firma haline gelen Fatih Nakliyat çalışma politikası gereğince ilk olarak müşteri memnuniyetine özen göstermiştir. 

Gözünüz arkada kalmayacak bir şekilde eşyalarınızı bölümlere ayırarak hem paketleme işlemi, hem sökme işlemi, hem de çizmeden taşıma işlemi gerçekleştirir. Hafta içi veya hafta sonu kendi programınıza uyum sağlayacak bir şekilde sabahın erken saatlerinde adresinize kadar gelebilmekteyiz.

Meşakkatli olduğu kadar pahalı olduğu yönünde de söylentiler çıkmış olsa dahi bizlerden her zaman için uygun rakamlarda hizmet almaktasınız. 

Kaliteden ödün vermeden hem güvenilir, hem de ucuz taşıma prensibimiz ile şehir içi veya şehirlerarası taşımalarınızda ilk sırada yer almaktayız. Şimdi Ebru Nakliyat Fatih şubemizi arayarak keşif yapılmasını talep edebilir ve en erken tarihe taşınma programı oluşturabilirsiniz. 

Bizler tarafından sizlere verilen hizmetin ne kadar değerli ve ne kadar kararlı olduğunu belirtmek için de taşımalarınızın garanti kapsamı içerisinde olduğunu da belirtmek istedik. Siz isteyin bizler taşıyalım ve yerleştirelim sloganımız ile sizlerin yanında olmaktan onur duymaktayız. Ayrıntılı bilgi için lütfen arayınız.

Yorumlar (0)
Yenile