Firma Detayı
    Erzurum Çiçek Nakliyat


    Adres
    Erzurum


    Eklenme Tarihi
    14-12-2017

Hakkında

Uzun süredir düşündüğünüz ama sürekli ertelediğiniz taşınma durumunuzu bir anda gündeme getirebilir ve hızlı şekilde evinizi başka bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. 

Yani ev almış ve kiracı olmaktan kurtulmak için evinize taşınma heyecanı yaşayabilirsiniz. İş ya da çocuğunuzun okul nedeni ile taşınmak zorunda kalabilirsiniz. 

Kısacası değişken nedenlerden ötürü doğan taşınma ihtiyacınız için eşyalarınızı güvenli şekilde yeni adresinize transfer edecek güvenli bir nakliyat firması gereksiniminiz oluşabilir. 

Bu noktada uzman bir kadro ve son sistem teknik ekipmanlarla sizlere hizmet sunan Erzurum Çiçek Nakliyat firmamız, eşyalarınızı sigortalayarak sözleşmeli şekilde nakliye aracına yükleyecek ve herhangi bir hasar söz konusu olmadan yeni adresinize götürecektir. 

Bildiğiniz gibi taşınma süreci doğru adımlar izlenmediğinde tam anlamıyla kabus dolu olayların yaşandığı bir hal almaktadır. 

Bu durum başta yanlış nakliye firması seçmekle başlayarak akabinde karşılaşılan problemlerle kişilerde maddi ve manevi kayıplar oluşturmaktadır. Bunu engellemek adına önceliğiniz mutlaka çalışacağınız firmanın geçmişini incelemek olmalıdır. 

Profesyonel nakliyat firmasının kesinlikle K1-K3 taşıma belgesi olma zorunluluğu vardır. Eğitimli personeller ve asansör sistemi gibi nakliyeyi kolaylaştıracak teknik ekipmanlar da bir nakliyat firmasının olmazsa olmazlarıdır. Bizler Erzurum Evden Eve Nakliyat ekibi olarak bahsettiğimiz tüm hususlara sahip şekilde tarafınıza sorunsuz, kaliteli ve güvenli hizmeti getirmekteyiz. 

Hizmetimizi Erzurum ve çevre bölgelerde gerçekleştiriyor olsak dahi geniniş araç filomuz sayesinde müşteri talebine bağlı olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yaptığımızı belirtmek isteriz.
 

Ayrıca sadece Evden Eve Nakliyat hizmeti değil ihtiyacınıza bağlı olarak ofis, iş yeri taşımacılığında da yardımcı oluyoruz. Talep ettiğiniz nakliyat işleminde bulunduğunuz koşulları analiz etmeden fiyat konusunda net bir rakam belirtmek mümkün değildir. 

Bu sebeple bizlere ulaştığınızda ekspertiz ekibimizi tarafınızdan ücret talep etmeden adresinize gönderiyor, ekibimizin oluşturduğu rapor dahilinde hizmet bedelini netleştirerek sizlere belirtiyoruz. 

Her konuda hem fikir olduğumuz vakit ise nakliye tarihi belirlenir ve o gün tam kadro eksiksiz ekipman ile eşyalarınız sorunsuzca yeni adresinize taşınır. 

Ayrıca hatırlatmak isteriz ki,  eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir veya bizlerden her detay ile ilgilenmemizi isteyebilirsiniz. Her iki şekilde de memnun kalacağınız bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Yorumlar (0)
Yenile