COŞKUNLAR EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETİ


Hakkında

Nakliye konusunda uzman kurumlardan destek alınması önem taşır. Çünkü taşınacak eşyaların zarar görmemesi ve nakil sırasında karşılaşılacak sorunlara karşı çözümsel yaklaşımlarda bulunulması gerekir. 

Nakliye sektörü içerisinde yer alarak hizmet veren Çoşkunlar Evden Eve Taşımacılık geçmişten geleceğe emin adımlar ile hizmet vermektedir. Alanında uzman kadromuz ile eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden, nakil işlemi gerçekleştirilmektedir. 

Firmamız sektör içerisinde verdiği hizmet kalitesi ile ön plana çıkmayı başarmış ve en çok tercih edilen isim haline gelmiştir. 

Taşıma işlemleri uzman personel tarafından yapılır 

Taşınmasını istediğiniz eşyalar uzman personelimiz tarafından incelenir ve herhangi bir zarar görmemesi için özel paketleme seçeneği kullanılır. Eşyalarınız, zarar görmemesi için özel paketleme seçeneğinden sonra taşınmak için sıraya alınır. 

Özel ekibimiz eşyalarınızı özel yöntem ile nakliye aracına yükleme işlemini gerçekleştirir. Araçlarımız nakliye taşıma işlerine göre seçilmiş ve iç rafları özel olarak hazırlanmıştır. 

Araca taşınan eşyalar sizin belirttiğiniz adrese doğru yola çıkar. Daha sonra eşyalar belirtilen daireye taşınarak sizin istediğiniz konuma göre dizilir. Tüm bu verilen hizmetler kurumsal olarak sunulmaktadır. 

Hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler, kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek bilgi alabilir ve hizmetlerden yararlanmak için tarih belirleyebilirler. Coşkunlar evden eve taşımacılık hizmetlerinde fiyat politikamız, ekonomik olarak belirlenmiştir. 

Ekonomik fiyat politikasına uygun olarak kaliteli hizmet verilmekte ve müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Firma misyon ve vizyonumuz içerisinde müşteri memnuniyet ilkesi yer almakta ve bu ilke ışığında çalışmalarımız yürütülmektedir. Daima yenilikçi hizmet ile size yardımcı olunmakta ve sorunlar karşısında çözümsel yaklaşımlarda bulunulmaktadır. 

Nakliye Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

Evden eve taşımacılık hizmetinde çalışma prensibimiz, müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Güler yüzlü personelimiz her türlü sorun karşısında çözümsel yaklaşımlarda bulunarak size yardımcı olmaktadır. Nakliye sırasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınız da kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve sorun hakkında bilgi verebilirsiniz.

Taşıma Sırasında Eşyalarınıza Zarar Verilmez 

Nakliye sırasında eşyalarınız özel olarak korunur ve herhangi bir zarar verilmesinin önüne geçilir. Alanında uzman kadromuz taşıma eğitimlerini düzenli olarak almaktadır. Bu sayede personelimizin  güvenilir hizmet vermeleri sağlanmaktadır. 

Siz de kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetimize, uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 

Yorumlar (0)
Yenile