Firma Detayı
    Çorlu Titiz Nakliyat


    Adres
    Çorlu


    Eklenme Tarihi
    06-02-2016

Hakkında

Titiz Nakliyat Web sitemiz üzerinden dilerseniz eklemiş olduğumuz telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşarak nakliyat işlemlerinizi itina ile gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. 

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmakta olduğumuz hizmetlerimizde paketleme servisimiz, taşıma servisimiz, asansörlü yükleme ve boşaltma hizmetlerimiz ile evinizi, ofisinizi gece gündüz demeden gerçekleştirmekteyiz. 

 

Titiz Nakliyat Şehir içi ve şehir dışı tüm taleplerinizi yeterli personel sayımız ile birlikte size uygun aracı sağlayarak elinizi bile sürmeden yapabilmekteyiz. Eşyalarınızı sizler için kolileyerek taşınmanın vermiş olduğu zorluğu bir nebzede olsun ortadan kaldırmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Titiz Nakliyat T.D.N evden eve nakliyat olarak Türkiye nin her yerin de titiz ve düzenli nakliyat hizmetimizi sunmaktayız. Çerkezköy de bulunan merkezimizden sizlere en uygun aracımızı tahsis ederek taşınacak malzemeye göre personeli sizlere yönlendirmekteyiz.

Titiz Nakliyat Otuzun üzerinde deneyimli ve eğitimli personellerimiz ile 200 yılından beridir sizlere evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Titiz Evden eve nakliyat denildiğinde akla gelebilecek bir firma olan T. D. N. Nakliyat sizlere en uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmektedir.

Yorumlar (0)
Yenile