Firma Detayı
    Cevatoğulları Nakliyat


    Adres
    Kars


    Eklenme Tarihi
    07-06-2017

Hakkında

Gelişen teknolojiyle birlikte ev ya da ofis fark etmeksizin her alanda taşıma metotları da geliştirilmiştir. Bu metotlardan en fazla rağbet göreni kuşkusuz asansörlü taşımacılık sistemleridir. Peki, asansörlü taşımacılık nedir ve nasıl yapılmaktadır? Özel dizayn edilen vinçli asansör ile hizmet noktasındaki beden gücü ile taşınması güç eşyaların pencere ya da balkondan asansör sistemine yüklenerek kolayca indirilme işlemidir diyebiliriz. 

Bu sistem eskiden olan ve hala günümüzde amatör firmalarda yaşanan eşyaların düşmesi, duvarlara çarparak zedelenmesi gibi birçok olumsuzluğun önüne geçmektedir. Ayrıca Asansörlü Evden Eve Nakliyat zaman açısından da ciddi boyutta kazanç sağlamaktadır. Takdir edersiniz ki yoğun eşyaya sahip bir dairenin eşyaları beden gücü ile taşınmaya kalkışıldığında, bir süre hızlı hareket eden personel zamanla yorulacak ve performansı düşerken bahsettiğimiz eşya hasarlarına da yol açacaktır.
 

Bu gibi problemlere ön vermeyen modern taşımacılık sistemleri sizlerin kısa sürede yeni adresinize geçmenizi ve bir an evvel rahat etmenizi sağlamaktadır. Biz Kars Cevat-oğulları Nakliyat firması, sözü geçen sisteme sahip olarak tarafınıza üstün kalitede bir hizmeti sunmaktayız. 

Oturmakta olduğunuz ve taşınmak istediğiniz dairenin katı ve cephesi ayırt etmeksizin uzmanlığımız sayesinde hızlıca eşyalarınızın transferini yapabilmekteyiz. Bizleri aradığınızda yoğunluğumuza bağlı olarak en kısa sürede konumunuza ücretsiz ekspertiz yönlendiriyor ve dairenizin konumu ile eşya yoğunluğunuzu analiz ederek bu doğrultuda nakliyede gerek görülecek teçhizatları hazır hale getiriyoruz.
 

Böylece taşınma tarihinizde tam donanımlı olarak yanınıza gelip, taşınma işleminizi sıkıntısız çözüme ulaştırıyoruz. Hepimiz biliyoruz ki, taşınmak aslında toparlanmadan ve doğru bir nakliye firması bulamamadan ötürü sorun teşkil etmektedir. Paketleme hizmeti de veren firmamız, bu hizmetine uzmanlığını da ekleyerek aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmaktadır. Eşyalarınız sigorta kapsamında taşınacağı için doğabilecek herhangi bir olumsuzlukta maddi kayıp vermeyeceksiniz. 

Bu nedenle güvenli Taşımacılık ayrıcalıklarından yararlanmak için bizleri arayabilir, aklınıza takılan her ne ise aydınlanmanız adına sorarak öğrenebilirsiniz. Firmamızın geçmişini aldığımız müşteri memnuniyetlerini inceleyerek test edebilir, ön gördüğünüzde sizlere hizmet vermek için bize fırsat verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine odaklanarak çalışmalarını sürdüren firma personellerimizin, titiz bir çalışmayla yüzünüzü güldüreceğine emin olabilirsiniz.  

Yorumlar (0)
Yenile