Firma Detayı
    Burdur Eser Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Burdur


    Eklenme Tarihi
    01-02-2014

Hakkında

Evden eve nakliyatta atama işleminden evvela taşınacak ev eşyaların görülmesi için şirketimiz sebebi ile bedava bir ekspertiz evinize gelir. evden eve evden eve taşımacılık olacak eşyanızı görür taşımayı yapıcak vasıtası belirler,ne kadar malzeme, ne tür materyal kullanılacağını belirler,sigorta işlemleri için lüzumlu bilgiler alınır,sonra evden eve taşımacılık ücreti belirlenir.
Anlaşıldığı takdirde

Evden eve taşımacılık sözleşmesi yapılır. atama günü evden eve atama kadromuz evinize gelir ve taşınacak olan ev eşyalarınız taşımacılık usulüne müsait olarak aka bir titizlikle paketlenir. Evdeki kırılacak eşyalar hususi atama kolilerimizle paketlenir, kaba eşyalarınız mobilyalarınız kağıtlı naylon patpatlarımızla paketlenip nakliyata amade hale getirilir.

Evden eve taşımacılık kadromuz sebebi ile evden araca taşımacılık için yüklenir. Evden eve taşımacılık Araçlarımız Araçlarımız ev ve iş yeri eşyasının taşınması için hususi olarak dizayn edilmişlerdir. araç kasaları kapalı çelik kasadır. büyük Kamyonlarımızın hacmi 45 metreküptür.

Bu da 3 oda 1 salon eşyanın sorunsuz bir biçimde bir kamyonla bir seferde taşınabilmesini sağlıyor. Kamyonetlerimiz kapalı çelik kasalı olup, kasaların içleri hususi ahşap ile döşenmiştir. Kasalarının hacimleri 25 metreküp eşyayı bir seferde taşıyabilecek kapasitedirler.

Yorumlar (0)
Yenile