Firma Detayı
    Bolu Bozkurt Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Bolu


    Eklenme Tarihi
    01-02-2014

Hakkında

Firmamız ev taşımacılığı ve ev nakliyesi konusunda uzman ve tecrübeli taşıma ekibiyle 2002 yılından beri hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat çalışmalarımızda taşıma işleminin hasarsız ve zamanında yapılması önceliğimizdir. Müşterilerimiz bu titiz çalışmalarımızdan dolayı nakliye işlemlerinde düşünmeden bizi tercih etmektedir.

Şirketimiz tüm Türkiye genelinde Evden eve, Ofis taşımacılığı, Fabrika taşımacılığı, vs servislerimiz ile size hizmet vermektedir. Internet sitemiz veya telefon ile bize ustalaştığınız zaman üçretsiz Ekspertizimiz yerinde inceleme yaparak, nakliye süresi, gerekli araç ve ekip sayısını belirleyerek size nakliye ücretini bildirir. 

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. 

Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten gurur duyacaktır.


 

Yorumlar (0)
Yenile