Firma Detayı
    Beydağ Demir Nakliyat


    Adres
    Beydağ


    Eklenme Tarihi
    30-12-2016

Hakkında

Yenilikçiliği kendisine ilke edinerek müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve teknolojinin her getirisine bünyesine katan firmamız, bugün sizlere üstün kalitede bir hizmeti sunarak gülen yüzlerinizi görmeyi hedeflemektedir. Oldukça titizlik ve özveri gerektiren taşımacılık işlemlerinde, amatör kişiler tarafından bir çalışma yapıldığında tabi ki ortaya birçok sayılabilir olumsuzluk çıkacaktır. 


Ancak biz Beydağ Nakliyat gibi sektöründe öncü firmalar ile işbirliği kurulduğu vakit nakliye sürecinde herhangi bir problem yaşanmadan çözüme ulaşılacaktır. Çünkü bünyemizde bulunan deneyimli personeller, hangi eşyanın nasıl paketleneceğini ve nasıl taşınması gerektiğini oldukça iyi bilmektedir. Bu sayede taşınma sürecinde oluşabilecek darbelere karşı eşyalarını son derece iyi muhafaza etmekte ve olası darbelerin en baştan önlemektedir.

 

Ayrıca Beydağ Demir Nakliyat olarak teknolojinin sektörümüze kazandırmış olduğu asansör sistemine de sahip olmamız, tabi ki özellikle yüksek kattan aşağıya taşınması zor eşyaların kolayca taşınmasına ön vermiştir. Dolayısıyla hem zamandan kazanmak hem de kaliteli ve güvenli bir hizmet almak için mutlaka yolunuzun bizden geçmesini tavsiye etmekteyiz. 

 

Sektörümüzdeki amatör firmalar eşyalarınızı gelişi güzel tıklım tıkış araçlara yüklerken bizler öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyalarınızı kontrol ediyor ve bu doğrultuda en uygun aracı sizlere öneriyoruz. 


Nakliye için yanınıza ulaşan ekibimiz öncelikle eşyalarınızı titizlikle paketliyor ve sonrasında aynı özveri ile araca yükleyerek yeni adresinizde boşaltımını gerçekleştiriyor. Eşyalarınızın yeni evinize taşınmasıyla tabi ki hizmetimiz sona ermiyor. 


Montaj ve yerleştirmeyi de yapan uzman ekibimiz kısa sürede tamamladıkları işlemleri ile sizlere sadece yeni yaşam alanınızın keyfini sürmenizi bırakarak yanınızdan ayrılıyor. Sistemli ve sorunsuz bir işleyişe sahip olan profesyonel kadromuz ile Demir Nakliyat Beydağ ilçesiyle sınırlı değil Türkiye geneline hizmet getirebilen potansiyele sahip bir kuruluştur. 

 

Evden eve nakliyat konusuna hakim olduğu gibi fabrika ve ofis taşımacılığı, fuar ile stand taşınması, ağır yük eşyalarının taşınması ve bunun gibi her türde nakliyat işlemlerinin üstesinden uzmanlıkla gelmektedir. Bu nedenle firma arayışınızda mutlaka bizlerle de görüşmeli, sizlere kendimizi tanıtma fırsatı vererek kendi memnuniyetinizin sağlanmasına ön vermelisiniz. 

Yorumlar (0)
Yenile