Firma Detayı
    Arsal Lojistik


    Adres
    Şırnak


    Eklenme Tarihi
    28-10-2016

Hakkında

Arsal Lojistik

Şırnak ilimizde faaliyet gösteren ve son zamanlarda oldukça fazla müşteri potansiyeline ulaşan Arsal Lojistik firması sizlere her alanda taşımacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. 


 

Son yıllarda giderek gelişen nakliye sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip eden ve müşterilerine bu alanda hizmet veren firmanın özellikle nakliyat konusunda lider firma olduğunu açıklamak istiyoruz. 


 

Arsal Lojistik olarak evden eve nakliyat , transit uluslar arasın taşımacılık , yurt içi taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet veren bir firma olması beraberinde olumlu işler yapmasına imkan vermektedir. Özellikle son yıllarda en çok talep gelen evden eve nakliyat konusunda müşterilerinin taleplerini karşılayan ve bugüne kadar yaptığı işlerden alnının akıyla çıkan firmamızdan sizlerde randevu alarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


 

Arsal Lojistik olarak sizlere göndereceğimiz müşteri danışmanız taşınma işleminden önce her türlü problemi ortadan kaldırmak için detaylı bir rapor hazırlayacaktır. Bu rapora göre sizlerin ihtiyaçlarını gerçekleştirecek olan firma yeterli sayıda personel ve araç ile hizmet verecektir. 


 

Gelen personelin öncelikli olarak eşyalarınızın güvenliği için paketleme işlemi yapacağını ve bu sırada bu işlemleri yaparken son derece kaliteli olan malzemeleri kullanacağını açıklamak isteriz. Yurt dışından ithal ettiğimiz ambalaj sisteminin darbelere karşı dayanıklı olması bu konuda oldukça dikkat çeken bir detay. 


 

Çünkü taşınma sırasında meydana gelecek olan sorunları ortadan kaldırmak adına bu işlemi yaparak müşterilerimizin eşyalarına değer verdiğimiz gözler önüne seriyoruz. 


 

Bu işlemlerden sonra taşıma işlemine geçecek olan firmamız ilk olarak kırılacak potansiyele sahip eşyalarınızı ortadan kaldırarak aracımıza yükleyecektir. 


 

Sonra geriye kalan malzemeleri uygun bir şekilde yükleyecek olan arkadaşlarımız nakliye problemini sizlerin beklediğinden daha az bir sürede gerçekleştirerek sizleri büyük bir yükten kurtarmış olacaktır. 

Yorumlar (0)
Yenile