Firma Detayı
    Ankara Prestij Evden Eve Nakliyat


    Adres
    Ankara


    Eklenme Tarihi
    31-03-2015

Hakkında

Ankara Prestij Evden Eve Nakliyat
Ankara\'nın en çok bilinen nakliyat firmasından herkese merhaba. En çok bilinen diyorum çünkü kurulduğumuz tarihten sonra firma olarak adımızı herkese duyurmayı başardık. Şimdi de size profesyonel nakliyat hizmeti vermek için buradayız. Tüm hizmet paketlerimizden istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. 

Hizmetlerimizin detaylarına geçmeden önce sizlere bahsetmek istediğimiz bir kaç şey var. Firma olarak birinci amacımız bizimle çalışan müşterileri hizmetten memnun bırakmaya çalışıyoruz. Ve görüyoruz ki bu amacımıza ulaştık. 

İkinci olarak, hizmetlerimiz için sizden gereksiz ücretler talep etmiyoruz. Sadece ihtiyacınız olan hizmeti size sunuyoruz. Böylece uygun fiyatlı fakat çok başarılı hizmetler satın almış oluyorsunuz. İsterseniz kullandığımız teknolojilere ve hizmetlerimizin detaylarına bir göz atalım.

1-) Önce Güvenlik : Bize emanet ettiğiniz tüm eşyaları güvenle taşımaya özen gösteriyoruz. Bunun için de nakliyat işlemi için uygun araçlar geliştirdik. Bu araçları sizin hizmetinize sunarken hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. İsteyen herkes eşyalarının taşınması için donanımlı araçlarımızı tercih edebilir.

2-) Güler Yüzlü Çalışanlar : Hizmet boyunca sizi memnun etmek için her zaman güler yüzlü olmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden de nakliyat işlemleri sırasında karşılaşacağınız tüm elemanlarımız size güler yüzlü bir hizmeti vermek için elinden geleni yapacak.

3-) Nakliyat Asansörü : Nakliyat asansörü son zamanlarda ülkemizde popüler olmaya başladı. Amacı, eşyaları en kolay yoldan yeni evinize taşıyor. Nakliyat asansörü ile taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmiyor. Aynı zamanda apartman içindeki asansör de eşya taşımak için kullanılmamış oluyor.

4-) Daima İletişimde Kalın : Çalışmalarımız ile nakliyat devam ettiği süre boyunca istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken şey bizi aramak.

5-) Eşya Paketleme : Eşya paketleme işlemi, nakliyat işlemlerinin en önemli adımlarından bir tanesidir. Çünkü güzel paketlenmemiş bir eşya taşıma sırasında zarar görebilir. Böyle durumların ortaya çıkmaması için çalışanlarımızın tüm eşyalarınızı uygun paketlere göre paketliyor ve düzenli bir şekilde gruplandırıyor.

Siz de tüm bu hizmetlerden uygun fiyatlı olarak yararlanmak istiyorsanız bize ulaşın. Destek ekibimiz sizin vermiş olduğunuz adres doğrultusunda hemen yola çıkacaktır.

Yorumlar (0)
Yenile