Hakkında

Dünya çapında en zor mesleklerden bir tanesi, evden eve taşımacılıktır. Bu mesleğin neden zor olduğunu kısaca anlatalım, çünkü çok büyük bir sorumluluk altına giriyorsunuz. 

Bu meslekte bir firma, on binlerce farklı müşterilerin eşyalarını taşıyor. Bu eşyalar ne firmaya ait, ne de firma çalışanlarına ve dolayısıyla eşyaların hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekiyor. 

Bir taşıma firması için bu gerçekten çok büyük bir sorumluluktur. Alihan Evden Eve Taşımacılık yılların tecrübesiyle, her gün onlarca evin ve iş yerinin eşyalarını taşımaktadır. Bugüne kadar hiçbir şikâyet almamakla beraber, aynı zamanda müşterinin memnuniyetini yüksek tutabilerek, yeni müşteriler de kazanmayı başarmıştır. 

Özverili çalışma prensibi sayesinde, sahip olduğu müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır.

Alihan Taşımacılık bugüne kadar binlerce ev ve iş yerinin bütün eşyalarını özenle taşımıştır. Taşınması gereken eşyalarınızı gerekli paketleme işlemi yapıldıktan sonra, en güvenilir şekilde araçlarına yüklemekte ve gideceği yere ulaştırmaktadır. 

Taşındığınız yerde ise gerekli düzenlemeleri yapmakta ve eşyalarını istediğiniz gibi yerleştirmektedir. Eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görerek, kusursuz hizmet sunmakta ve onların hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlayarak, taşımaktadır. 

Firmamız tarafından eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın, taşınma sırasında  karşılaşabileceği her türlü olumsuzluk garanti altına alınmıştır. Yenilikçi hizmet anlayışı ile yoluna devam eden firmamız, Gaziantep başta olmak üzere, tüm Türkiye ye hizmet sunmaktadır. 

Eşyalar nereye taşınırsa taşınsın, Alihan Evden Eve Taşımacılık firması her zaman işine ve müşterisine değer vererek bu işi yapmaktadır. Alihan Taşımacılık bu işi sadece şey taşımak olarak görmediği için özenle hizmet vermektedir ve firmamız içi müşteri memnuniyeti her şeyden ön planda tutulmaktadır. 

Bu nedenle firmamız, sektörünün en çok tercih edilen firması olmuştur. Alihan Evden Eve Taşımacılık bugüne kadar göstermiş olduğu profesyonellikten dolayı sektöründe lider marka haline gelmiştir. Geniş araç parkuru sayesinde, eşyalarınızın miktarını ve boyutunu düşünmeden, taşınabilmenizi sağlamaktadır. 

Bunların yanında sunmuş olduğu uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Siz de bütün bu ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen bizimle irtibata geçebilir, güven ve huzur içinde taşınabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yenile