Akansu Nakliyat

Üyelik Tarihi Firma İsmi Firma Konum Değerlendirme Hizmetler Görüntülenme
10-02-2022 Akansu Nakliyat İSTANBUL / KARTAL (8)   Yıldız Verildi
 • Asansörlü Taşıma
 • Sigortalı Taşımacılık
 • Şehirlerarası Nakliyat
 • Şehir içi Nakliyat
 • Eşya Depolama
(165951) görüntülenme

Akansu , İstanbul merkezli ve 1995 yılında kurulan bir nakliyat firmasıdır. Şirket, evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya depolama, şehirler arası nakliyat, asansörlü nakliyat ve sigortalı nakliyat gibi hizmetler de sunmaktadır. Akansu Nakliyat, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektedir.


Şirketin öne çıkan hizmetlerinden biri uzman kadrosudur. Akansu Nakliyat, alanında uzman ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Eşyalar, taşınma sırasında zarar görmemesi için özenle paketlenmekte ve taşınmaktadır. Ayrıca, nakliyat işlemlerinde kaliteli ekipman kullanılmaktadır. Bu sayede, eşyalar taşınma sırasında hasar görmeden yeni adreslerine taşınmaktadır.


Akansu Nakliyat, müşterilerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şirket, nakliyat fiyatlarını hesaplarken eşyaların hacmi, taşınma mesafesi ve diğer faktörleri göz önünde bulundurmaktadır. Müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaktadır. Nakliyat işlemlerinin her aşamasında müşterilerle iletişim halinde kalınır ve müşteri talepleri doğrultusunda hareket edilir.


Akansu Nakliyat, İstanbul'un tüm ilçelerine ve Türkiye'nin tüm şehirlerine evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz keşif hizmeti ile müşterileri nakliyat işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmektedir. Şirket, güvenilir ve profesyonel bir nakliyat hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.


Akansu Nakliyat ile evden eve nakliyat yapmak için öncelikle şirket ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Nakliyat işleminin ilk aşaması eşyaların keşfedilmesidir. Eşyaların hacmi, taşınma mesafesi ve diğer faktörler göz önünde bulundurularak nakliyat fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Keşif işleminin ardından, nakliyat tarihi ve saati belirlenir. Nakliyat günü, eşyalar uzman ekip tarafından paketlenmekte ve taşınmaktadır. Eşyalar, yeni adreslerine taşındıktan sonra yerleştirilmektedir. Akansu Nakliyat, nakliyat işlemlerinin ardından eşyaların sigortasını da yapmaktadır.


Akansu Nakliyat'ın müşterilerine sunduğu avantajlar arasında müşteri memnuniyetinin %100 olması bulunmaktadır. Ayrıca, şirket nakliyat işlemleri için ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Nakliyat fiyatları uygun ve rekabetçi bir şekilde hesaplanmaktadır. Profesyonel ekipman kullanımı sayesinde eşyalar taşınma sırasında güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca, nakliyat işlemlerinin ardından eşyaların sigortası yapılmaktadır.


Akansu Nakliyat, güvenilir ve profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen şirket, müşterileriyle sürekli iletişim halinde kalmakta ve ihtiyaçlara özel çözümler sunmaktadır.

Son Güncellenme Tarihi: 16-05-2024

(8) Yorum adet yazılmıştır
 • Sefer deniz /  25-05-2024

  Yakın zamanda Akansu Nakliyat ile İzmir\'den Ankara\'ya taşındım ve gerçekten çok memnun kaldım. Taşınma süreci her zaman stresli ve zorlu olmuştur benim için, ancak Akansu Nakliyat bu süreci oldukça kolaylaştırdı.İlk olarak, telefonda görüştüğüm müşteri temsilcisi çok nazik ve yardımcıydı. Eşyalarımın ne kadar yer kaplayacağı, taşınma günü nasıl bir plan yapılacağı konusunda detaylı bilgi verdiler. Taşınma günü geldiğinde ekip tam zamanında geldi ve tüm eşyalarımı büyük bir özenle paketleyip araca yüklediler. Profesyonel ve hızlı çalışmaları beni oldukça etkiledi.Ankara\'ya vardığımızda ise aynı titizlikle eşyalarımı yeni evime taşıdılar. Hiçbir eşya zarar görmedi, her şey sorunsuz bir şekilde yerleştirildi. Akansu Nakliyat\'ın bu kadar dikkatli ve profesyonel çalışması beni çok memnun etti. Ekip gerçekten işini bilen ve özenle yapan insanlardan oluşuyor.Sonuç olarak, Akansu Nakliyat\'ı şehirlerarası taşınma ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hem kaliteli hizmet sunuyorlar hem de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Bir dahaki taşınma işlemimde kesinlikle tekrar tercih edeceğim bir firma.Teşekkürler Akansu Nakliyat!

 • Soner /  10-02-2022

  Mükemmel, herkese tavsiye ediyorum. Arkadaşlar çok ilgili ve çok dikkatli çalışıyorlar. Ailecek teşekkür ediyoruz.

 • Osman /  10-02-2022

  S.a Beşiktaş Akansu nakliyat firmasını internet aracılığıyla ulaştım ve anlaşma sağladık Tekirdağ dan Kocaeli ne 3+1evimi zamanın taşımaya ekip arkadaşlar geldi eşyalarımı titizlikle sarıp sarmaladilar ve güzelce kamyona yüklediler eşyalarımı teslim ettiler ben ve eşim Akansu evden eve nakliyat firmasıyla taşındığını çok memnun oldum tüm tayin zamanlarında arkadaş ve aile çevreme tavsiye ederim çünkü işlerini gayet iyi yaptılar allahrazı olsun Akansu nakliyat ve ekiplerinden Hayırlı kazançlar dilerim

 • Ali /  10-02-2022

  Ümraniye\\\'den maltepe tasindim hiç bir sorun yaşamadım Akansu nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim

 • Aslı /  10-02-2022

  Devlet kurumların da memurum işim gereği çok taşındım onlarca nakliye firmasıyla taşındım akansu evden eve nakliyat firmasından aldığım hizmet ten gerçekten çok memnun kaldım hem fiyat konusunda hemde iş bili

 • Aylin /  10-02-2022

  Taşıma için tam olarak anlaştığımız saatte geldiler. . Gayet efendi ve nazikler, ellerinden geleni yaptılar. , Özellikle mobilya ve büyük parçaları gayet korunaklı paketlediler, sıkıntı olmadı.. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Teşekkürler Akansu Nakliyat

 • Necmi /  10-02-2022

  Akansu evden eve nakliyat vermiş olduğu randevu saat,ın de kapıda personel bekliyordu ve sabah,dan bütün eşyayı güzelce paketleyıp diğer tarafda aynı güzellikde montajı yapıldı her şey için teşekkürler ederim.

 • Mehmet /  10-02-2022

  Pendik,den 2+1 evimi tuzla,ya taşınmasını akansu nakliyatla yaptım ve çok memnun kaldım. akansu ya teşekkür ederim

Yenile